Adobe - GenusDoğru Seçimler Sizi Mutlu EderGenus İle Kazanmaya Başlayın

İçeriğe git

Ana menü:

DigerADOBE

Yeni ve bağlantılı Creative Cloud uygulamaları ve hizmetleriyle masaüstü ve mobil aygıtlarınızda muhteşem çalışmalar yaratmak için ihtiyacınız olan tüm araçlar ve varlıklar elinizin altında. öğrenciler, fotoğrafçılar ve küçük ve orta ölçekli işletmeler de dahil olmak üzere, herkes için bir plan vardır.

Dünyanın en iyi yaratıcı uygulamaları. Hepsi doğrudan masaüstünüzde.
 
Creative Cloud'un 2014 sürümü; Photoshop, Illustrator ve Premiere Pro da dahil olmak üzere en sevdiğiniz masaüstü uygulamalarının yeni sürümlerinin yanı sıra yüzlerce yeni özellik ve performans iyileştirmesini kapsar. En son yenilikleri ve modern standartları kullanarak en iyi çalışmalarınızı daha verimli şekilde yaratın.

Mobil uygulamalar. Aklınızdaki fikri hayata geçirin.
 
Yeni mobil uygulamalar Photoshop, Lightroom, Illustrator ve Premiere Pro'nun gücünü mobil aygıtlarınıza taşıyor. Kendinizi aşın ve mükemmel fikirler yakalayın. Eskiz ve çizim yapın. Fotoğraf düzenleyin ve videolar oluşturun. Ardından geri dönüp eşsiz yaratıcı araçlar setinden yararlanarak çalışmalarınızı masaüstünde mükemmelleştirin.

Yaratıcı dünyanız. Siz neredeyseniz yanınızda.
 
Yaratıcı Profilinizle tüm varlıklarınız parmaklarınızın ucunda. Fırçalarınıza, grafiklerinize, metin stillerinize ve daha fazlasına masaüstü ve mobil uygulamalarınızdan erişerek işinizin sizi götürdüğü her yerde çalışabilirsiniz.

Uzman eğitimleri ile daha ileri düzeylere daha hızlı ulaşın.

Yepyeni bir özellikte ustalık kazanmak mı istiyorsunuz? Yoksa Adobe uygulamalarıyla yeni mi tanıştınız? Creative Cloud her deneyim düzeyi için kişiselleştirilmiş yüzlerce video eğitimi içerir. Eğitimlere bir tarayıcıdan, iPad'inizden, hatta masaüstünüzde doğrudan uygulamanın içinden ulaşabilirsiniz.
Adobe
© 2020 Her Hakkı Saklıdır
(0212) 213 24 15
İçeriğe dön | Ana menüye dön