Destek Hizmetleri - GenusDoğru Seçimler Sizi Mutlu EderGenus İle Kazanmaya Başlayın

İçeriğe git

Ana menü:

DigerDESTEK HİZMETLERİ

Kompleks projelere dayanan deneyimimiz, kapsamlı hizmet portföyümüz ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak donanım ve yazılım planlama, tasarım, kurulum, entegrasyon, operasyonel destek, bakım/onarım, kiralama, dış kaynak kullanım servisleri, eğitim gibi geniş bir yelpazede destek hizmetleri sağlıyoruz:
  • Teknik destek ve onarım hizmetleri
  • Taşınır, masaüstü ve sunucu bilgisayar bakım çözümleri
  • Ağ bakım hizmetleri
 
İşyerinizdeki bilgisayar ve çevre birimlerinin sorunsuz çalışmasını, bir arıza olduğunda hızlı bir şekilde çözüm sağlanmasını arzu edersiniz.
 
Peki bir sorunla karşılaştığınızda ne yaparsınız?

Bizi arayın…

Bir yıl süreli Destek Sözleşmesi yapın. Her cihaz, bir sorunu olmasa bile bildirilen arızalar ve sorunlar dışında 4 ayda bir genel denetimden geçer. Bu denetimler; donanım bakımını, virüs taramayı, anti-virüs yazılımının güncellenmesini, sistem işletim sistemi ve sürücü dosyalarının güncellenmesini, hard disklerin disk birleştirme işlemi ve denetimini kapsar. Aynı şekilde kablolu veya kablosuz bir ağ ortamı varsa sunucu sistemden kablolamaya kadar tüm altyapı ağ güvenliği dahil olmak üzere denetimlerden geçirilir.
 
Servisimize alınan cihazlar için de arızası farklı bile olsa bu denetim ve işlemler uygulanır.

Bu denetimler ve yapılan işlemler sayesinde olası arızalar ve sorunlar gerçekleşmeden tespit edilir ve cihazın bakımı/onarımı/düzeltilmesi sağlanır. Bu da işletmenizin zaman kaybetmesini önleyerek çalışma veriminizi artırır.
Destek Hizmetleri
© 2020 Her Hakkı Saklıdır
(0212) 213 24 15
İçeriğe dön | Ana menüye dön