Canon DR-C230 Doküman Tarayıcı

Telefon: +90 212 213 24 15
İçeriğe git

Canon DR-C230 Doküman Tarayıcı

genus
Yayınlanan tarafından genus içinde Baskı · 3 Mart 2024
Tags: canondrc230scannerdökümantarayıcı
KOMPAKT BELGE TARAYICISI, YOĞUN ÇALIŞMA GRUPLARI VE
MÜŞTERİYLE BİRE BIR İLETİŞİM KURULAN ORTAMLAR İÇİN
MÜKEMMEL BİR SEÇİMDİR.

canon dr-c230
                                                                                                                      
Kompakt ve güçlü
Ultra kompakt ve güçlü masaüstü tarayıcısı imageFORMULA
DR-C230, pasaportlar da dahil olmak üzere çeşitli belge boyutları ve formatlarını yakalamak için sağlam bir tasarıma ve güvenilir kağıt kullanımı özelliğine sahiptir.

Avantajlar
  • Dakikada 60 görüntüye kadar hızlı 2 taraflı tarama ile verimliliğinizi artırın.
  • Pasaport gibi çeşitli belge türlerini tek bir kompakt cihazla kolayca tarayın.
  • Üstün kağıt kullanımı güvenilirliği ve dayanıklı yapısı sayesinde içiniz rahat olsun.
  • Ortamınızı sessiz çalışma, kompakt yapı ve zarif tasarım özellikleriyle iyileştirin.

Müşteri isteklerine uygun bir şekilde tasarlanmıştır
imageFORMULA DR-C230'un sağlam yapısı ve dayanıklı belge besleyicisi müşteri geri bildirimlerinin doğrudan bir sonucu olarak geliştirilmiştir. Zahmetsiz bir şekilde günde 3.500'e kadar tarama yaparak bu tarayıcının segmentindeki üretim kalitesini bir adım ileri taşıyor. Pasaportlardan plastik kartlara, çift taraflı A4, A3'ten (folyo kullanarak) en fazla 3 m uzunluktaki uzun belgelere kadar karışık boyutlu belge ve medya türü yığınlarını güvenilir bir şekilde besleyen 60 yapraklı ADF ile verimliliğiniz en üst düzeydedir.

Yüksek performanslı ve esnek uygulamalar
imageFORMULA DR-C230'un üstün üretim kalitesi ve verimlilik odaklı özellikleri bu değer segmentinde devrim niteliği taşır. Dakikada 30 sayfa/60 görüntüye kadar hızlı tarama sunan imageFORMULA DR-C230 ofis departmanları ve çalışma grupları için çok yönlü bir seçimdir. Sessiz çalışması, kompakt ve çekici masaüstü tasarımı bankalar, oteller, hastaneler ve devlet ofisleri gibi göz önündeki ofislerde ve müşteri hizmet noktalarında harika bir izlenim yaratır.

Hassas kağıt kullanımı
imageFORMULA DR-C230 iş akışınızı akıcı tutmak için 27 g/m2'den başlayan ultra ince kağıtlar da dahil çeşitli belgelerde sınıfının en güvenilir taramasını sağlayan güçlü, yüksek kaliteli besleme mekanizması sunar. Ultrasonik Çift Besleme Algılama ve Çift Besleme Kurtarma (DFR) işlevi taramanın hızla yeniden başlatılmasını sağlayarak aksaklık süresini en aza indirir.

Kolay kullanım
imageFORMULA DR-C230 çeşitli yüksek kaliteli görüntü işleme özelliklerine sahiptir. Bunlardan bazıları otomatik sayfa boyutu ve metin yönü algılama, metin geliştirme, eğrilik düzeltme işlevi ve otomatik renk algılamadır. Kullanıcı dostu paneli operatörlerin tarama işlemlerini tek bir düğme ile gerçekleştirmesini sağlayarak tarama görevlerini hızlandırır ve basitleştirir.

YAZILIM

Sezgisel Tarama
Canon'un kullanıcı dostu CaptureOnTouch arayüzü ile kağıt belgeleri kolayca dijital arşivlere tarayabilir ve bulut hizmetleri de dahil olmak üzere birdencanon dr-c230 fazla hedefe kaydedebilir veya gönderebilirsiniz. Yüksek kaliteli sonuçlar sunan basitleştirilmiş tarama kullanımı için Tam Otomatik Mod işlevi içerir. Dahili OCR teknolojisini kullanarak arama yapılabilir PDF dosyaları oluşturabilir ve sık gerçekleştirilen görevleri kısayol menüsüne kaydedebilirsiniz.
Henüz inceleme yok.
0
0
0
0
0

genus
Bize Bildirin
İhtiyaçlarınızı, sorunlarınızı, bilgi, danışmanlık, teklif, servis veya diğer isteklerinizi iletişim kanallarımızdan bize bildirdiğinizde hızlıca yanıt alırsınız.
İletişim
Şehit Er Cihan Namlı Cad.
Kaynak İş Mrk.No:41/A K:2 D:10
Mecidiyeköy Şişli İstanbul
footermap
footerphone
footermail
Sosyal Medya
Genus tarafından WebSite X5 ile yapılmıştır.
İçeriğe dön