Dell Precision Mobil İş İstasyonları - genus

Telefon: +90 212 213 24 15
İçeriğe git
Dell Precision Mobil İş İstasyonları
İleri düzey kullanıcılara, tasarımcılara ve yaratıcılara en güçlü iş istasyonlarını sunan Dell Precision 20 yılı aşkın inovasyon deneyimine sahiptir.
Yeni premium tasarımı, profesyonel düzeyde bileşenleri ve Dell Optimizer for Precision ile en büyük fikirlerinizin arkasındaki güce, hıza ve güvenilirliğe odaklanır.
Deneyiminizi yükseltin
İş açısından en iyi araçları sunmak için müşterilerimize kulak veriyoruz. Seçilen sistemleri, ComfortView Plus ile ekran parlaklığını ve düşük mavi ışık özelliğine sahip akıllı termal, ortam algılayabilen ekranlar ile bulabileceğiniz her yerde, her zaman üretken kalabilirsiniz.

dell precision
Sizin kadar hızlı uyum sağlayan teknoloji
Çalışma deneyiminizi, çalışma biçiminizi öğrenip buna yanıt veren ve yerleşik olarak sağlanan yapay zeka tabanlı tek optimizasyon yazılımı olan Dell Optimizer for Precision ile dönüştürün.
dell precision
En gerekli yerde güvenilirlik
Bellek ile ilgili hataların oluşmasını önlemeye yardımcı olmak için bozuk bellek konumlarını belirlemek, düzeltmek veya karantinaya almak için ECC belleğiyle çalışacak şekilde tasarlanmış olan özel Dell Reliable Memory Technology (RMT) Pro yazılımımız ile kapalı kalma süresini azaltın.
dell precision
"Dell Precision Mobil İş İstasyonları"

"Deneyiminizi yükseltin"
"Sizin kadar hızlı uyum sağlayan teknoloji"

"En gerekli yerde güvenilirlik"  
genus
Bize Bildirin
İhtiyaçlarınızı, sorunlarınızı, bilgi, danışmanlık, teklif, servis veya diğer isteklerinizi iletişim kanallarımızdan bize bildirdiğinizde hızlıca yanıt alırsınız.
İletişim
Şehit Er Cihan Namlı Cad.
Kaynak İş Mrk.No:41/A K:2 D:10
Mecidiyeköy Şişli İstanbul
footermap
footerphone
footermail
Sosyal Medya
Genus tarafından WebSite X5 ile yapılmıştır.
İçeriğe dön