UBIQUITI Profesyonel Ağ Çözümleri - genus

Telefon: +90 212 213 24 15
İçeriğe git
UBIQUITI Profesyonel Ağ Çözümleri
ubnt
ubnt kapsama
Geniş Kapsama Alanı
Ubiquiti Unifi ürünleri iç ortam’da ve dış ortam’da   kullanıcılarına geniş bir kapsama alanı sunmaktadır.
ubnt ücretsiz
Yazılım Ücreti Yok !
Ubiquiti UniFi Kontroller yazılımı Unifi ürünlerini ücretsiz olarak kontrol edebilmek için kullanılan cihaz yönetim programıdır.
ubnt çoklu yönetim
Çoklu Yönetim
Ubiquiti Unifi ürünlerini yönetebilir, Wifi isim/şifre değiştirme, versiyon yükseltme ve kullanıcı kısıtlama gibi özellikleri ücretsiz kullanabilirsiniz.

ubnt dış mekan
Dış Mekan Ürünleri
            
Ubiquiti Unifi Ürünleri Profesyonel Tasarımıyla, Zor hava koşullarına , rüzgar, yağmur ve kar gibi dış koşullara karşı dayanıklıdır.
Ubiquiti Networks (Ubnt) ürünleri, geniş ürün yelpazesi ile endüstriyel switch iç ve dış ordam access point çözümleri sunmaktadır. Noktadan – Noktaya, Noktadan – Çok Noktaya erişim ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Ubiquiti Unifi ürünlerini; Otel, HotSpot, Outdoor Bridge, Kampüs, Indoor Access Point ve Outdoor Access Point Çözümlerinde güvenle kullanabilirsiniz.


"Hem güvenlik hem de sistemin verimliliği için doğru ağ altyapısını belirleriz."

"Bilgi teknolojileri altyapısı, donanım, yazılım, danışmanlık, eğitim ve uygulama gibi işletmenin tümü tarafından paylaşılan hizmetlere olan yatırımları israfsız ve verimli planlarız."
genus
Bize Bildirin
İhtiyaçlarınızı, sorunlarınızı, bilgi, danışmanlık, teklif, servis veya diğer isteklerinizi iletişim kanallarımızdan bize bildirdiğinizde hızlıca yanıt alırsınız.
İletişim
Şehit Er Cihan Namlı Cad.
Kaynak İş Mrk.No:41/A K:2 D:10
Mecidiyeköy Şişli İstanbul
footermap
footerphone
footermail
Sosyal Medya
Genus tarafından WebSite X5 ile yapılmıştır.
İçeriğe dön